پاورپوینت با موضوع حسابداری اوراق مشارکت

مطالب دیگر:
بررسی سیستم کنترل داخلیبررسی سیستم های نوین انبارداریبررسی سیستم های خریدمقاله سهامبررسی سود و زیان شرکت هامقاله سفتهبررسی سرمایه گذاری به صورت کامل و جامعمقاله در مورد ساختارهای دولت و حسابداری در شهرداری های بزرگمقاله ریسک وبازدهمقاله ریسک و مدیریت ریسکمقاله روشهای ثبت هزینه دستمزد ایام مرخصیروش های قیمت گذاری سهام در بورس اوراق بهادار ایرانرابطه‌ بین شیوه‌های تأمین مالی و درصد تغییرات هزینه‌ سرمایهبررسی دانش و سیستم حسابداریتحقیق ‌خصوصی سازی و تأثیر آن در رشد اقتصادیخرده نکته‌ها‌یی در باب اخلاق تجارت (the ethics of business)تشکیل، اداره، و انحلال موسسات و شرکتهای دولتیحل مسائل حسابداری صنعتیتحقیق تعریف حق العملكار و شرایط عمومی حق العملكاری در گمركمقاله در مورد حسابداری و حسابرسی در بانکمقاله حسابرسی وجوه نقد وبانکمقاله حسابرسی عملیاتی در ایرانحسابداری تاییدیه سربرگ شركتمقاله حسابداری مدیریت محیطیپاورپوینت کاروانسرای حسین خانی همدان
پاورپوینت حسابداری اوراق مشارکت, حسابداری اوراق مشارکت, علت پيدايش اوراق قرضه و مشارکت, تاريخچه اوراق قرضه و مشارکت در ايران, تعريف و موارد ق|خرید و دانلود-|yji
بهترین فایل قابل دانلود و دریافت با موضوع پاورپوینت با موضوع حسابداری اوراق مشارکتقابل مشاهده می باشد

دانلود پاورپوینت با موضوع حسابداری اوراق مشارکت، در قالب pptx و در 23 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:


علت پيدايش اوراق قرضه و مشاركت

تاريخچه اوراق قرضه و مشاركت در ايران

تعريف و موارد قانوني اوراق مشارکت

هدف از انتشار اوراق مشاركت

مشخصات یک ورقه قرضه

مشخصات اوراق مشاركت

انواع اوراق قرضه

انواع اوراق مشاركت
اوراق مشاركت دولت، اوراق مشاركت شركتها و ساير موسسات و اوراق مشاركت بانك مركزي

تعيين قيمت اوراق قرضه (ارزش بازار اوراق قرضه)

سود مشارکت

حالات انتشار اوراق قرضه

روشهای ثبت انتشار اوراق قرضه

استهلاك (انقضاي صرف ياكسر اوراق قرضه)و تعيين بهره

مخارج انتشار اوراق

عوامل موثر در انتشار اوراق مشاركت

مراحل عملي انتشار اوراق مشاركت
حسابهاي موجود در حسابداري اوراق مشاركت

حسابداري معاملات و عمليات مالي طرح

گزارشها و صورتهاي مالي طرح

نحوه ارائه اوراق مشاركت در ترازنامه

ارائه طرح موضوع اوراق مشاركت در ترازنامه ناشر

نارسايي هاي اوراق مشاركت درايران

نتیجه گیری

منابع

قسمتی از متن:

يكي از ابزارهاي مالي كه در اكثر كشورهاي جهان براي تامين كسر بودجه و اجراي فعاليتها و برنامه هاي عمراني استفاده ميشود استقراض عمومي از طريق اوراق قرضه دولتي است.

اغلب شركتهاي بزرگ نميتوانند استقراض هاي ميلياردي خود را فقط از طريق يك وام دهنده تامين كنند. زيرا هيچ اعتبار دهنده اي تمايل ندارد كه چنين ريسك بزرگي را متقبل شود و در واقع حاضر نيستند كه چنين مبلغ بالايي را فقط در يك شركت سرمايه گذاري نمايند. به همين دليل بانكها و اعتبار دهنگان مبلغ وام را كوچك ميكنند و تعداد وام گيرندگان را افزايش ميدهند و بدين ترتيب ريسك خود را متنوع كرده و كاهش مي دهند.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " حسابداری اوراق مشارکت " می باشد که در حجم 23 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی رشته های حسابداری و مدیریت مالی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.